Tipy a rady

Pojištění nezajišťujeme ani nezprostředkováváme. Doporučujeme ePojisteni.cz nebo iPojisteni.cz.
S sebou určitě vhodnou obuv k vodě pro pohyb v areálu koupaliště.
Vlastní župan – v hotelu lze sice zapůjčit, ale uschne vám pouze přes noc a v případě přerušení pobytu chodíte v mokrém.
Nebát se cesty, již během jízdy se dokonale uvolníte díky hrbolaté D1 a díky nikým neorganizované degustaci energetických nápojů ze zásob jednotlivých účastníků akce.
Účast na seznamovacím večírku – koná se v den příjezdu po večeři, dokud máte ještě dost sil (pobyt v termálech neuvěřitelně vysiluje). V nedalekém dřeváku jsme s nadějemi očekáváni již od té doby, kdy autobus AAG-Dovita překročí hranici katastrálního území obce Velký Meder. Místní varhaník ochotně ozvučuje námi přinesené  hudební nástroje, obsluha sezve své přátele a za chvíli se jindy poloprázdný lokál zaplní a smolaři, na které nezbyde místo ani na tanečním parketu, sledují za okny taneční kreace při ploužácích dvojice Suchý- Šlitr, vídeňských valčících či směsicích maďarských čardášů.

Doporučujeme udělat si ze třídenního pobytu v lázních šestidenní tím, že každý den využijete možnost dvou vstupů, což nám náš náramek s čipem umožňuje. Během poledního odpočinku si můžete zdřímnout na pokoji, nebo zajít procházkou do centra Velkého Mederu a navštívit místní kostel nebo klobáskový ráj.
Při nákupu klobásek opatrně, když vám prodavačka řekne, že jsou pikantné, tak jsou pálivé, když  řekne, že jsou velmi pikantné, tak se skoro nedají.
Jako suvenýr z tohoto pobytu si většinou odvážíme vynikající sladkou papriku, klobásky, sýry a hruškovici.